Steun voor leidinggevenden!
- iBounceBack

- 7 dagen geleden
- 2 minuten om te lezen
December 2003 in Patagonië, Argentinië.
Daar is deze foto gemaakt. Ik ben kort daarvoor begonnen aan mijn eerste officiële leidinggevende baan. 31 jaar, fris, vol ambitie en drive. Trots dat ik deze baan had bemachtigd, maar ook onzeker, wat zenuwachtig over het voor de troepen moeten staan, en met een groot vraagteken wat er allemaal op mij af zou komen.
Ik vond mijn eerste jaren als manager zowel spannend als inspannend. Ik zal nooit vergeten dat de imposante ‘hoogste’ vrouw in ons bedrijf tegen mij zei ‘Merlijn, je moet minstens 3 jaar leidinggeven om te weten of je het überhaupt leuk gaat vinden. Het is niet makkelijk.’
Doe ik ‘t wel goed? Ligt het aan mij dat ik pietjepuk een lastige medewerker vind? Hoe kan ik meer verbinding maken met de groep? Een goede manager is toch een podiumtijger en dat ben ik niet? Zomaar een aantal van mijn zorgen en vragen.
Hoe fijn mijn eigen leidinggevende toen ook was had het mij achteraf gezien geholpen om een coach te hebben. Een coach, niet verbonden aan het bedrijf, met wie ik goede gesprekken kon voeren en die mij die bekende spiegel voorhield. Iemand die vanuit mijn talenten en ontwikkelpunten mij had geholpen om mijn onzekerheden te doorgronden en dicht bij mijzelf te blijven en niet een rol te spelen.
Deze steun en begeleiding bied ik nu zelf aan leidinggevenden.
Weet je wat opvalt?
Korte online ‘boost’ coaching van een aantal sessies is het meest populair. En erg effectief. Langere trajecten zijn prachtig en soms wenselijk, maar tussen het werk door je vraagstuk kwijt kunnen, samen een oplossing bedenken en dan er gelijk mee aan de slag is geweldig. Je staat er niet alleen voor. Mooi toch?
Ben jij leidinggevende en zoek jij naar een efficiënte en effectieve manier om te sparren met een ervaringsdeskundige en met warme, directheid tot oplossingen te komen voor de zaken waar jij tegenaan loopt, dan ben je bij mij aan het goede adres! Korte, online boostsessies is de manier💥 Stuur mij een bericht als je interesse hebt.
Veel werkgevers zijn bereid het te betalen. Tenslotte hebben zij het meest aan effectieve en gelukkige leidinggevenden.
Opmerkingen